اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

آرمان و هدف اصلی

کنفرانس بین المللی ایتک (رویکردهای نوین در نگهداشت انرژی و محیط زیست) با هدف هم افزایی مابین تمام بخشهای ذینفع در سیاستگذاری و بهینه سازی مدیریت انرژی کشور (دولت، بخش خصوصی، دانشگاهها، انجمنهای علمی و صنفی) در سال 1389 در دانشگاه امیرکبیر بنیان گذاری شد.

از سال 90 که اولین کنفرانس برگزار شد، علاوه بر شرکت بیش از پنجاه دانشگاه دولتی و آزاد، از بخش دولت، همه ساله شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت بخصوص شرکت صنایع ملی پتروشیمی، شرکت پالایش و پخش و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت و وزارت نیرو و سازمان های تخصصی انرژی نظیر سانا، سابا، و زیرمجموعه های معاونت ریاست جمهوری و گاه از وزارت صنعت و معدن و تجارت در کنفرانس و نمایشگاه شرکت داشته اند. شرکت بسیاری کارشناسان برجسته از صنایع پتروشیمی، نفت، سیمان، فولاد و دیگر صنایع در کنفرانس به غنای همایش افزوده است. در بخش آکادمیک، در این سال ها بیش از پنجاه دانشگاه داخلی و خارجی با همراهی بیش از دویست نفر از دانشمندان و پژوهشگران حوضه انرژی به عنوان کمیته علمی و هیئت داوران در کنفرانس شرکت داشته اند. 
از نظر بین المللی، علاوه بر حضور مستمر سازمان هایی نظیر UNDP و UNIDO,ECO، کنفرانس شاهد حضور هیات ها و شخصیت های خارجی از تایلند، ونزوئلا، سویس، ایتالیا، آذربایجان و قزاقستان بوده است.بازگشت1395/03/27
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !