اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

دعوت به عضویت در هیئت داوران و کمیته علمی کنفرانس

پژوهشگر محترم:
از شما دعوت میشود تا با کنفرانس برتر انرژی ایران همراهی بفرمایید. شما می توانید با عضویت در هیئت داوران، کمیته علمی و یا با ارسال مقالات ارزشمند خود به ما بپوندید.

 هفتمین کنفرانس بین المللی ایتک "رويکردهاي نوين در نگهداشت انرژي و محیط زیست"، در بهمن ماه امسال در اتاق بازرگانی ایران برگزار خواهد شد. این کنفرانس که با توجه به اقبال عظیم دانشگاه ها، دولت، محققان و دانشجویان برجسته در زمینه مهندسی انرژی از داخل و خارج کشور کنفرانس برتر انرژی ایران شناخته می شود. در جلسه اول شورای سیاستگذاری کنفرانس شخصیت های برجسته انرژی ایران، نظیر آقای مهندس ترکان، مهندس میرسلیم، دکتر شمس اردکانی، دکتذ عامری، دکتر پدیدار . .  . ونمایندگان اغلب سازمان های مطرح انرژی شرکت داشتند.
به اطلاع می رساند دبیر خانه اجرایی اقدام به جمع آوری بانک رزومه هاجهت استفاده حداکثری از توان جامعه علمی و اجرایی کشور و همچنین افزایش کیفیت مقالات پذیرش شده، از اساتید و مدیران موسسات و سازمان های علمی و اجرایی دعوت به همکاری می نماید. لذا مستدعی است کلیه عزیزانی که تمایل به همکاری دارند در صفحه اصلی سایت به سامانه داوری رفته ثبت نام کنند و فایل رزومه PDF یا WORD خود را بصورت ZIP برای ما ارسال کنند . لطفا در وارد کردن ایمیل و شماره تماس دقت کنید تا پس از تایید پنل شما فعال شود.
 


بازگشت1396/09/25
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !
علی رحمتیان فرد     1396/09/27   00:27:00
تشکر از برگزاری اینچنین کنفرانس های ارزشمند